+372 452 4700 arensburg@arensburg.ee Lossi 15, Kuressaare

Arensburg Restoranid


Arensburg Restoranide alla kuuluvad ajaloolises majaosas asuv Arensburg Restoran ning modernses pooles asuv Lounge Muusa. Menüü on mõlemal poolel sama. Suvel ühendab restorane Kuressaare linna kauneima purskkaevuga Päikeseterrass. Veinikeldris pakume veinikoolitusi ja pimedegustatsioone.


Restoranide menüü on koostanud Arensburgi peakokk Kristine Keso, kelle menüü on inspireeritud erinevate Euroopa köökide stiilidest. Vaata menüüd SIITGruppidele pakume erimenüüd kokkuleppel.


Arensburg on saanud mitmeid tunnustusi, sealhulgas „Saarte veinikultuuri arendaja“, “Parim teenindusettevõte”, “Parim turismiettevõte” ja “Parim restoran saartel”.


Sohvabaar  Muusa kõrval asuvad ka sigarituba, seminariruumid ja mängunurk lastele. Iga nädal toimuvad lounge Muusas või suviti Päikeseterrassil tuntust kogunud Arensburgi kontserdid. Väljaspool maja pakume cateringi nii Saaremaal kui ka mandril.


Arensburg Restoranid on avatud:
E-P 12-23.

Broneeri laud saates email: restoran@arensburg.ee või
tel. +372 452 4728 või 
+372 452 4707


Lounge Muusa


Modernne lounge, kus on olemas kõik vajalik ürituse läbiviimiseks.  Olemas on lava ning võimalik rentida helitehnikat.
Lounge Restoran Muusa on parim valik, kui soovite pulmapeole kaasata ka ansamblit ja vajate tantsuruumi
(kuni 60 inimest, koos konverentsisaaliga 100 inimest).

Restoran Arensburg


Restoran Arensburg on sobilik, kui soovite pulmapeoks pidulikku õhtusööki-koosviibimist ajaloohõngulises romantilises restoranis (kuni 40 inimest).

Veinikelder

Antiikmööbliga  ning Saaremaa dolomiitkaminaga sisustatud ligi 300a. vana keldriruum, milles sai alates 2002 aastast Veinikelder. Veinikeldrisse  viib trepp otse Arensburgi restorani saalist. Veinikelder mahutab kuni 15 inimest. Seal on suurepärane korraldada veinidegustatsioone ning privaatseid õhtusööke. Ka ajalooliselt oli see maja suurim kelder kasutusel toidu- ja veinikeldrina juba Rootsi ajal. 

Päikeseterrass


Suvel on avatud Päikeseterrass, kus on ruumi kuni 100 inimesele. Iganädalased vabaõhukontsertid on tuntust kogunud üle Saaremaa. 

Arensburgi Meedla Koda

Ajaloolise hõnguga hoone on ideaalne peokoht pulmadeks, sünnipäevadeks, õhtusöökideks ja muudeks tähtpäevadeks. Samas on elegantsed peosaalid igati sobivad seminarideks, konverentsideks, ärikohtumisteks, eristudes oma stiiliga teistest seminariruumidest Saaremaal.

Kokku on majas neli saali – Suur Lühtrisaal, Väike Lühtrisaal, Varakamber ja Võlvisaal – mahutades kokku 100 inimest peolaua taha või konverentsile.  Meedla Koda asub Arensburgist täpselt üle tee. Lisainfo SIIT