fbpx
Veidikene meie ajaloost

Arensburg Boutique Hotel & Spa

hoolime oma külalistest

Hotell, mida saad usaldada

Hea Arensburg hotelli külaline,

Arensburg hotell avati esmakordselt 2002. aasta juunis, hotelli ehituse käigus sai renoveeritud enam kui 300 aasta vanune mõisahoone, mis sel hetkel oli juba hävimisohus.

Aastal 2007 valmis KOKO Arhidektuuribüroo disainitud kaasaegse arhitektuuriga hotelli laiendus ehk uus osa, mis ühendati oskuslikult hotelli ajaloolise hoonega. Sellest hetkest alates kanname nime Arensburg Boutique Hotel & Spa.

Meie majas on kokku 46 numbrituba, lõõgastavate hoolitsustega butiikspaa, saunade ja supluse ala, kaks restorani, veinikelder, sigariruum ja suvel kultuurisündmusi täis päikeseterrass. Lisaks on hotellis äriklientidele konverentsiruumid ja meie pisematele laste mängutuba.

Arensburg restoranid pakuvad aastaringselt cateringiteenust.

Täna kuulub Arensburg Boutique Hotel & Spa ettevõtete gruppi, kuhu kuuluvad lisaks Hotell Nospa, Castello Resto ja Classic Kohvik & Pizza, mis kõik asuvad siinsamas Kuressaare peatänaval ja selle vahetuses läheduses. Lisaks pakub Arensburg OÜ baari-ja cateringiteenust Tallinnas, Estonias Kontserdisaalis.

Arensburg on alati olnud kultuurisõbralik butiikhotell, paljude kultuurisündmuste toetaja ja lemmikpaik. Loodame, et paljudki teist, kellega veel pole kohtunud, leiate tee meieni.

Täname Teid, et meid usaldate ja oleme tänulikud kui ka ausat tagasisidet meie teenuste kohta annate. See võimaldab meil võõrustajana muutuda paremaks.

Rõõmustame alati jällenägemise üle meie hotellis teie puhkuse, töövisiidi, Saaremaa Ooperipäevade külastusel või lihtsalt mõne argisel novembri nädalal.

Olete alati meile oodatud!

Siiralt Teie,

Terje Nepper

Arensburg OÜ juhatuse liige ja tegevjuht

Oled alati Arensburgi oodatud!