+372 452 4700 arensburg@arensburg.ee Lossi 15, Kuressaare
Privaatne butiikhotell Kuressaare vanalinna peatänaval.

Üritused


AUGUSTIKUU SPA-UUDISED! Privaatsauna HAPPY HOUR E-R kl 11-16 - 2h sauna 1h hinnaga! 
16-21 ning nädalavahetustel privaatsaun -20%!


______________________________________________________________________________________

Marko Matvere ja Peep Raun "merelaulud" @ Arensburgi päikeseterrass - 05.08 kl 19:00!


Marko Matvere ja Peep Raun tuuritavad sel suvel mööda Eestit merehõnguliste kontsertidega! Juba rahva seas tuntud merelaulude duo annab kokku 7 kontserti, kus kõlavad laulud ja lood – üllatus, üllatus – merest!

Kõige ilusamad, romantilisemad ja lõbusamad merelaulud on meie aega jõudnud 19. sajandist ning just purjelaevanduse hiilgeajast. Neil kontsertidel pajatavad mehed ka lugusid tolle ajastu meresõitudest ja meremeeste eluolust. Marko Matvere repertuaari on selleteemalised palad kuulunud juba aastaid ning ta on teinud merelaulude tausta osas põhjaliku uurimuse. Mis ta selle käigus kõik teada on saanud ja milliseid vahvaid laule leidnud, seda kuuleb juba seitsmel augustikuuõhtul erinevates kontserdipaikades üle Eesti!

Marko Matvere – laul
Peep Raun – akordion

Sündmuse koduleht: www.kontsert.ee, piletid www.onlinepilet.ee/matvere/ 

Laudade broneerimine telefonil +372 45 24 728 või restoran@arensburg.ee.

______________________________________________________________________________________

Traffic & Stig Rästa - Üks kord veel! @ Arensburgi päikeseterrass - 06.08 kl 20:00!

Üks kord veel! tulevad üheskoos lavale Traffic ja Stig Rästa - head sõbrad, kes varasemalt üle 10 aasta koos bändi teinud. Nüüd on taaskord aeg küps, justkui loogilise jätkuna peale Eesti Laulu edu, ühendada jõud ühisteks suvekontsertideks.

Mõnusatel suveõhtutel räägitakse muusikale vahepalaks lõbusaid lugusid nii lava pealt kui lava tagant. Esitusele tuleb Trafficu lugude paremik, millest enamiku autoriks on just Stig. Loomulikult ei puudu kavast ka nii Stigi enda kuulsaks lauldud lood kui ka paljud teised tema sulest tuule tiibadesse saanud hitid.

Laval on: Silver Laas (laul), Stig Rästa (laul ja kitarr), Robert Vaigla (kitarr), Tõnis Kivisild (bass), Joonas Mattias Sarapuu (klahvpillid) ja Borka (trummid).

Piletid: www.piletilevi.ee

Laudade broneerimine telefonil +372 45 24 728 või restoran@arensburg.ee


Pakkumised

TUTVU MEIE ERIPAKKUMISTEGA SIIT!

Hotellitoad

Enam kui 300 aasta vanusesse hoonesse rajatud ja modernse arhitektuuriga rikastatud Arensburg Boutique Hotel pakub parimat tänapäevast mugavust kõigis numbritubades. Valikus on nii modernse disaini ja sisustusega hotellitoad kui ka ajaloolised numbritoad. Kõige erilisemate tähtpäevade tähistamiseks on meil pakkuda ka täiesti ainulaadne ajalooline Arensburg Sviit. Vaata lähemalt!

SPA

Arensburg Boutique Spa on hubane ja privaatne koht oma ihu ja hinge eest hoolitsemiseks. Pakume laia valikut massaažidest ja hoolitsustest ning keha ja vaimujõudu taastavatest vannidest. Spaas on sooja veega suplusbassein, suur mullivannsanaarium, soome- ja aurusaun. Hotellikülastajatele on saunad tasuta ja saunalinade pärast muretsema ei pea. 

Arensburg spaa on avatud alates 01.06.2020 E-P 9-21, hoolitsused saadaval 9-20

Aja broneerimiseks helista (+372) 452 4710 või saada email spa@arensburg.ee


Saaremaa

Eesti suurim saar on üle Läänemere tuntud kui eksklusiivne puhkesihtkoht. Seda tänu tõsiasjale, et kuigi Saaremaa asetseb keset tiheda asustuse ja laevaliiklusega Läänemerd, siis on saar siiski säilitanud nii füüsilise kui ka hingelise eraldatuse. Põlistes külades leidub veel roogkatusega hooneid, mis pole muuseumieksponaadid vaid kodud, ja kiviaedu, mis tänini loomi kodu poole karjatavad.

Saaremaa arvukate vaatamisväärsuste hulka kuuluvad nii Angla tuulikumägi, Panga pank, 17. sajandil ehitatud Kihelkonna kellatorn, Loona mõis, Maasi ordulinnuse varemed või Mihkli talumuuseum Vikil. Haruldaselt palju on Saaremal säilinud arhailise arhitektuuriga kirikuid.

Saaremaa vallutamisega 1227. aastal lõppes ka eestlaste muistne vabadusvõitlus. Kuressaares (1917. aastani Arensburg) on olulisim turismimagnet 13. sajandist pärinev piiskopilinnus, mis jäigi vallutamatuks. Teist sellesarnast pole säilinud terves Baltikumis. 


Leib, õlu, tuulikud ning saarerahva terav keel ja meel on Saaremaa sümbolid. Tere tulemast meiega tutvuma!ARENSBURG OÜ on pälvinud  järgmised auhinnad:

2018 a. Aasta ettevõte Saaremaal

2017 a. Saaremaa ettevõtete TOP 13. koht 

2017 a. Äripäeva Toitlustusettevõtete TOP 8. koht  Arensburgis on võimalik koguda PINS punkte

Iga ööbimise eest 500 PINSiRestoranis einestamisele kulutatudiga EUR eest   5 PINSi

Spaahooldusele kulutatud iga EUR eest   5 PINSi