+372 452 4700 arensburg@arensburg.ee Lossi 15, Kuressaare
Privaatne butiikhotell Kuressaare vanalinna peatänaval.

Üritused


TWAIN LIVE
@ Arensburgi päikeseterrass - 06.06 kl 19:00!

Twain duo koosneb kahest andekast Saaremaa noormehest- Sten-Erik Liiv ja Sander Berens. Sten on WAF laulukooli kasvandik ning Sander tegutseb Georg Otsa nimelises muusikakoolis.
Hetkel teevad nad mõnusaid kavereid nii eesti kui välismaa lugudest, kuid teostamist ootab ka sahtlisse kirjutatud omalooming. Meeleoluka muusika toovad mehed teieni klaveril, kitarril ja mõlema vokaali abil.

Kontsert on TASUTA!

Iste- ja lauakohtade broneerimine telefonil +372 45 24 728, restoran@arensburg.ee või tule lihtsalt kohale!

______________________________________________________________________________________

KAIRIT & TOOMAS @ Arensburgi päikeseterrass - 13.06 kl 19:00!


Kontsert on TASUTA!

Iste- ja lauakohtade broneerimine telefonil +372 45 24 728, restoran@arensburg.ee või tule lihtsalt kohale!
______________________________________________________________________________________

Juu Jääb 2020 / Marianne Leibur trio @ Arensburgi päikeseterrass - 02.07.20 kl 19:00

Juu Jääb 2020 avakontsert Arensburg Boutique Hotel & Spa Päikeseterrassil  2.juulil kell 19.00!


Sel õhtul astuvad lavale kolm noort muusikut, kes on ennast juba paljude eestlaste südameisse laulnud ja mänginud. Kuulda saab kauneid meloodiaid Eesti autoritelt, omaloomingut ja mõnusalt rütmikaid palasid.

Laval on Marianne Leibur (laul), Joel-Rasmus Remmel (klaver) ja Janno Trump (basskitarr).


Piletimüük www.piletilevi.ee või Lounge Muusast.

Lisainfo www.juujaab.ee


Laudade broneerimine telefonil +372 45 24 728 või restoran@arensburg.ee.


______________________________________________________________________________________

Tõnis Mägi - Sõna vägi @ Arensburgi päikeseterrassi - 15.07 kl 20:00!

Kontsert „Sõna vägi“ annab kuulajale võimaluse õige lähedalt piiluda Tõnis Mägi salapärasesse maailma ning olla temaga koos teekonnal, mis muusikut inspireerib, sest läbi värvika elu mitmetahuliste keerdkäikude on helilooja jõudnud äärmiselt põneva maailmatunnetuseni, millest on kantud kogu tema looming. Me näeme, kuidas sünnivad muusiku laulud ja saame kuulda, mismoodi autor ise oma loomingut lahti mõtestab. Igas Tõnise loos peegeldub isemoodi maailm, kajastuvad erinevad hetked tema elust ja Eesti kultuuriloost, sest tegemist on mehega, kes säras aastakümneid mitte ainult kodumaa vaid kogu kunagise Nõukogude Liidu rokitaevas ning kellest hiljem sai taasiseseisvumisaja suurim ja eesti rahvast kõige jõulisemalt ühendav laulik. See ongi Tõnis Mägi Sõna vägi.

Piletid eelmüügist 22€ | www.piletilevi.ee | www.piletimaailm.ee.

Laudade broneerimine telefonil +372 45 24 728 või restoran@arensburg.ee


Pakkumised

TUTVU MEIE ERIPAKKUMISTEGA SIIT!

Hotellitoad

Enam kui 300 aasta vanusesse hoonesse rajatud ja modernse arhitektuuriga rikastatud Arensburg Boutique Hotel pakub parimat tänapäevast mugavust kõigis numbritubades. Valikus on nii modernse disaini ja sisustusega hotellitoad kui ka ajaloolised numbritoad. Kõige erilisemate tähtpäevade tähistamiseks on meil pakkuda ka täiesti ainulaadne ajalooline Arensburg Sviit. Vaata lähemalt!

SPA

Arensburg Boutique Spa on hubane ja privaatne koht oma ihu ja hinge eest hoolitsemiseks. Pakume laia valikut massaažidest ja hoolitsustest ning keha ja vaimujõudu taastavatest vannidest. Spaas on sooja veega suplusbassein, suur mullivannsanaarium, soome- ja aurusaun. Hotellikülastajatele on saunad tasuta ja saunalinade pärast muretsema ei pea. 

Arensburg spaa on avatud alates 01.06.2020 E-P 9-21, hoolitsused saadaval 9-20

Aja broneerimiseks helista (+372) 452 4710 või saada email spa@arensburg.ee


Saaremaa

Eesti suurim saar on üle Läänemere tuntud kui eksklusiivne puhkesihtkoht. Seda tänu tõsiasjale, et kuigi Saaremaa asetseb keset tiheda asustuse ja laevaliiklusega Läänemerd, siis on saar siiski säilitanud nii füüsilise kui ka hingelise eraldatuse. Põlistes külades leidub veel roogkatusega hooneid, mis pole muuseumieksponaadid vaid kodud, ja kiviaedu, mis tänini loomi kodu poole karjatavad.

Saaremaa arvukate vaatamisväärsuste hulka kuuluvad nii Angla tuulikumägi, Panga pank, 17. sajandil ehitatud Kihelkonna kellatorn, Loona mõis, Maasi ordulinnuse varemed või Mihkli talumuuseum Vikil. Haruldaselt palju on Saaremal säilinud arhailise arhitektuuriga kirikuid.

Saaremaa vallutamisega 1227. aastal lõppes ka eestlaste muistne vabadusvõitlus. Kuressaares (1917. aastani Arensburg) on olulisim turismimagnet 13. sajandist pärinev piiskopilinnus, mis jäigi vallutamatuks. Teist sellesarnast pole säilinud terves Baltikumis. 


Leib, õlu, tuulikud ning saarerahva terav keel ja meel on Saaremaa sümbolid. Tere tulemast meiega tutvuma!ARENSBURG OÜ on pälvinud  järgmised auhinnad:

2018 a. Aasta ettevõte Saaremaal

2017 a. Saaremaa ettevõtete TOP 13. koht 

2017 a. Äripäeva Toitlustusettevõtete TOP 8. koht  Arensburgis on võimalik koguda PINS punkte

Iga ööbimise eest 500 PINSiRestoranis einestamisele kulutatudiga EUR eest   5 PINSi

Spaahooldusele kulutatud iga EUR eest   5 PINSi