+372 452 4700 arensburg@arensburg.ee Lossi 15, Kuressaare
Privaatne butiikhotell Kuressaare vanalinna peatänaval.

Üritused


JUULIKUU SPA-UUDISED! Privaatsauna HAPPY HOUR E-R kl 11-16 - 2h sauna 1h hinnaga! 
16-21 ning nädalavahetustel privaatsaun -20%!


______________________________________________________________________________________


Kairit & Toomas @ Arensburgi päikeseterrass - 11.07 kl 19:00.

Kairitit ja Toomast ühendab armastus muusika vastu 

Repertuaaris on muusikat jazzstandarditest popmuusikani.
Esitusele tulevad maailmamuusika rütmidest inspireeritud muusikat- swingi, bossanovat, rumbat, sambat, 1980.-1990. aastate uute ideedega arranžeeritud popmuusikat. Laulud kõlavad peamiselt eesti keeles ning kava on rütmiline ja kirglik.

Kontsert on TASUTA!

Iste- ja lauakohtade broneerimine telefonil +372 45 24 728, restoran@arensburg.ee või tule lihtsalt kohale!

______________________________________________________________________________________

Tõnis Mägi - Sõna vägi @ Arensburgi päikeseterrass - 15.07 kl 20:00!

Kontsert „Sõna vägi“ annab kuulajale võimaluse õige lähedalt piiluda Tõnis Mägi salapärasesse maailma ning olla temaga koos teekonnal, mis muusikut inspireerib, sest läbi värvika elu mitmetahuliste keerdkäikude on helilooja jõudnud äärmiselt põneva maailmatunnetuseni, millest on kantud kogu tema looming. Me näeme, kuidas sünnivad muusiku laulud ja saame kuulda, mismoodi autor ise oma loomingut lahti mõtestab. Igas Tõnise loos peegeldub isemoodi maailm, kajastuvad erinevad hetked tema elust ja Eesti kultuuriloost, sest tegemist on mehega, kes säras aastakümneid mitte ainult kodumaa vaid kogu kunagise Nõukogude Liidu rokitaevas ning kellest hiljem sai taasiseseisvumisaja suurim ja eesti rahvast kõige jõulisemalt ühendav laulik. See ongi Tõnis Mägi Sõna vägi.

Piletid eelmüügist 22€ | www.piletilevi.ee | www.piletimaailm.ee.

Laudade broneerimine telefonil +372 45 24 728 või restoran@arensburg.ee.

______________________________________________________________________________________

Paul Neitsov Bohemian Rhapsody @ Arensburgi päikeseterrass - 18.07 kl 20:00!

Kitarrivõluri töötlused Queeni, Metallica, Beatlesi, Guns N`Rosesi, Bon Jovi, Aerosmithi, Rammsteini, Stingi, Robbie Williamsi, Prince jpt repertuaarist.

Piletid kuni 30.06 13€ leheküljelt www.fienta.ee.

Laudade broneerimine telefonil +372 45 24 728 või restoran@arensburg.ee.

______________________________________________________________________________________

Mida mehed naistele ei räägi? @ Arensburgi päikeseterrass - 23.07 kl 19:00!

KEHTIVAD KA 28. MÄRTSI ÜRITUSELE Kuressaare Kultuurikeskuses OSTETUD PILETID!

Ülimenuka vestlusõhtuga „Mida mehed tegelikult tahavad?“ populaarsust kogunud karismaatiline trio - MARGUS VAHER, JESPER PARVE ja EERO SPRIIT - kutsuvad teid osalema täiesti uues mõttevahetuses MIDA MEHED NAISTELE EI RÄÄGI? Arensburgi Päikeseterrassil.

On saladusi, mida mees naisele kunagi ei avalda ja valdkondi, millest ka kõige jutukam mees vaikib. Vestlusõhtul kisume kõik valgustkartvad teemad kapist välja rambivalguse kätte ja lahkame endale omasel humoorikal ja rabavalt otsekohesel moel. Räägime avameelselt sellest, mis peitub meeste sügavamates hingesoppides ning sellest, kuidas me tegelikult naist ja tema käitumist näeme, tajume ja tõlgendame. Mis on meeste suurimad hirmud ja salasoovid? Mis suurimad rõõmud ja fantaasiad? Seda kõike käsitleme läbi eluliste näidete ja huumori. Selleks, et naiste-meeste teineteisemõistmise vahel ei laiutaks sügav kuristik, vaid et see oleks pigem väike kraavike, millest lihtne üle hüpata.
Olete lahkelt palutud sõna sekka ütlema! Muidugi on mõttevahetuses osalemine rangelt vabatahtlik. Kusjuures kõik jääb nende seinte vahele. Me ei salvesta ega lindista.

Piletid www.piletilevi.ee 

Laudade broneerimine telefonil +372 45 24 728 või restoran@arensburg.ee.
______________________________________________________________________________________

Marko Matvere ja Peep Raun "merelaulud" @ Arensburgi päikeseterrass - 05.08 kl 19:00!


Marko Matvere ja Peep Raun tuuritavad sel suvel mööda Eestit merehõnguliste kontsertidega! Juba rahva seas tuntud merelaulude duo annab kokku 7 kontserti, kus kõlavad laulud ja lood – üllatus, üllatus – merest!

Kõige ilusamad, romantilisemad ja lõbusamad merelaulud on meie aega jõudnud 19. sajandist ning just purjelaevanduse hiilgeajast. Neil kontsertidel pajatavad mehed ka lugusid tolle ajastu meresõitudest ja meremeeste eluolust. Marko Matvere repertuaari on selleteemalised palad kuulunud juba aastaid ning ta on teinud merelaulude tausta osas põhjaliku uurimuse. Mis ta selle käigus kõik teada on saanud ja milliseid vahvaid laule leidnud, seda kuuleb juba seitsmel augustikuuõhtul erinevates kontserdipaikades üle Eesti!

Marko Matvere – laul
Peep Raun – akordion

Sündmuse koduleht: www.kontsert.ee, piletid www.onlinepilet.ee/matvere/ 

Laudade broneerimine telefonil +372 45 24 728 või restoran@arensburg.ee.

Pakkumised

TUTVU MEIE ERIPAKKUMISTEGA SIIT!

Hotellitoad

Enam kui 300 aasta vanusesse hoonesse rajatud ja modernse arhitektuuriga rikastatud Arensburg Boutique Hotel pakub parimat tänapäevast mugavust kõigis numbritubades. Valikus on nii modernse disaini ja sisustusega hotellitoad kui ka ajaloolised numbritoad. Kõige erilisemate tähtpäevade tähistamiseks on meil pakkuda ka täiesti ainulaadne ajalooline Arensburg Sviit. Vaata lähemalt!

SPA

Arensburg Boutique Spa on hubane ja privaatne koht oma ihu ja hinge eest hoolitsemiseks. Pakume laia valikut massaažidest ja hoolitsustest ning keha ja vaimujõudu taastavatest vannidest. Spaas on sooja veega suplusbassein, suur mullivannsanaarium, soome- ja aurusaun. Hotellikülastajatele on saunad tasuta ja saunalinade pärast muretsema ei pea. 

Arensburg spaa on avatud alates 01.06.2020 E-P 9-21, hoolitsused saadaval 9-20

Aja broneerimiseks helista (+372) 452 4710 või saada email spa@arensburg.ee


Saaremaa

Eesti suurim saar on üle Läänemere tuntud kui eksklusiivne puhkesihtkoht. Seda tänu tõsiasjale, et kuigi Saaremaa asetseb keset tiheda asustuse ja laevaliiklusega Läänemerd, siis on saar siiski säilitanud nii füüsilise kui ka hingelise eraldatuse. Põlistes külades leidub veel roogkatusega hooneid, mis pole muuseumieksponaadid vaid kodud, ja kiviaedu, mis tänini loomi kodu poole karjatavad.

Saaremaa arvukate vaatamisväärsuste hulka kuuluvad nii Angla tuulikumägi, Panga pank, 17. sajandil ehitatud Kihelkonna kellatorn, Loona mõis, Maasi ordulinnuse varemed või Mihkli talumuuseum Vikil. Haruldaselt palju on Saaremal säilinud arhailise arhitektuuriga kirikuid.

Saaremaa vallutamisega 1227. aastal lõppes ka eestlaste muistne vabadusvõitlus. Kuressaares (1917. aastani Arensburg) on olulisim turismimagnet 13. sajandist pärinev piiskopilinnus, mis jäigi vallutamatuks. Teist sellesarnast pole säilinud terves Baltikumis. 


Leib, õlu, tuulikud ning saarerahva terav keel ja meel on Saaremaa sümbolid. Tere tulemast meiega tutvuma!ARENSBURG OÜ on pälvinud  järgmised auhinnad:

2018 a. Aasta ettevõte Saaremaal

2017 a. Saaremaa ettevõtete TOP 13. koht 

2017 a. Äripäeva Toitlustusettevõtete TOP 8. koht  Arensburgis on võimalik koguda PINS punkte

Iga ööbimise eest 500 PINSiRestoranis einestamisele kulutatudiga EUR eest   5 PINSi

Spaahooldusele kulutatud iga EUR eest   5 PINSi