fbpx

Arensburg OÜ e-poe kasutustingimused
1. Tellimistingimused
1.1 Müügitingimused kehtivad isiku (edaspidi Klient) ja ostukeskkonna www.arensburg.ee (edaspidi Arensburg e-pood) omaniku Arensburg OÜ (edaspidi Arensburg) vahel Arensburg e-poe vahendusel toodete ja teenuste ostmisel tekkivate õigussuhete kohta.
1.2 Lisaks käesolevatele tingimustele reguleerivad Arensburg e-poe vahendusel toodete ostmisel tekkivaid õigussuhteid Eesti Vabariigis kehtivad õigusaktid.
1.3 E-poes tohib tehinguid teha vähemalt 18 aastane teovõimeline isik. Nõuetele mittevastava isiku poolt sooritatud tellimuste tagajärgede eest vastutab isik, kelle pangakontot kasutades on tasu maksmine sooritatud.
1.4 Veebipoes müüdavate toodete hinnad on märgitud toodete juurde. Hinnale lisandub tasu kauba kättetoimetamise eest. Kõik veebipoes müüdavate kaupade hinnad on eurodes.
1.5 Teave kauba kohta on esitatud Veebipoes vahetult kauba juures.
1.6 Arensburgi e-poes on müügil kinkekaardid summas 25, 50, 100 ja 250 eurot ning spaa hoolitsused.
1.7 Kauba tellimiseks tuleb lisada soovitud tooted ostukorvi. Tellimuse vormistamiseks tuleb täita nõutud andmeväljad ning valida sobiv toodete kohaletoimetamise viis.
1.8 Kinkekaardi saab tellija kätte hotelli vastuvõtust, trükib välja Arensburgi e-poest seerianumbri ja kehtivusajaga e-kinkekaardi või saab soovi korral kinkekaardi kätte Omniva pakiautomaadist.
1.9 Omniva pakiautomaati kasutades jõuab kinkekaart tellijani järgmisel päeval (v.a pühapäev ja riiklikud pühad). Loe, kuidas Tellija saab paki kätte automaadist: https://www.omniva.ee/era/pakk/kuidas_pakk_katte_saada#pakiautomaadist
1.10 Spaa hoolitsuse tellimiseks valib klient sobiliku kuupäeva ja kellaaja ning maksab valitud ajal sobiva hoolitsuse eest e-poes. Spaa teenuse osutamise kohaks on Arensburg Boutique ja Spa Hotell.
2. Hinnainfo
2.1. Kõik hinnad on eurodes ja sisaldavad Eesti Vabariigis kehtestatud käibemaksusid.
2.2 Hinnale võib lisanduda kohaletoimetamise tasu vastavalt tellimuse vormistamise
käigus valitud tarneviisile.
3. Maksetingimused
3.1 Kliendi poolt e-poe vahendusel ostetud toote eest tuleb tasuda kogu valitud teenuse maksumus. Tasu maksmisega kinnitab klient, et on tutvunud kõikide teenusepakkuja poolt e-poe kaudu kättesaadavaks tehtud tingimuste ja reeglitega ning aktsepteerib neid.
3.2 Enne sobiva pangalingi valikut tasumiseks, määrab Klient Arve/ Tellimuse kinnituse saaja: eraisik või ettevõte. Vastavalt valikule ja Kliendi poolt sisestatud informatsioonile genereeritakse Arve/Tellimuse kinnitus. Arve/ Tellimuse kinnitus sisaldab vajalikku informatsiooni kuludokumendi kasutamiseks ettevõtte raamatupidamises.
3.3 Broneerimise keskkonnas ja e-poes määratud summa tasumine toimub ülekandega internetipanga vahendusel järgmiste pankade kaudu: Swedbank, SEB, Luminor, LHV, Coop Pank, Pocopay. Maksed toimuvad Makeskeskus AS kaudu. Vahetult pärast ülekande või kaardimakse sooritamist peab klient makse koheseks registreerimiseks klõpsama nuppu „tagasi kaupmehe juurde“.
3.4 Makseid vahendab Maksekeskus AS. Tasumine toimub väljaspool Veebipoodi turvalises keskkonnas – pangalingiga tasumisel vastava panga turvalises keskkonnas ja krediitkaardiga tasumisel Maksekeskus AS turvalises keskkonnas. Müüjal puudub ligipääs kliendi panga ja krediitkaardi andmetele. Leping jõustub alates tasumisele kuuluva summa laekumisest Veebipoe arvelduskontole. 3.5 Arensburg on isikuandmete vastutav töötleja ning edastab maksete teostamiseks vajalikud isikuandmed volitatud töötleja Maksekeskus AS-le.

4. Tellimuse tühistamine ja raha tagastamine
4.1 Arensburg e-poest kinkekaartide ostu puhul ei kuulu kinkekaardid annulleerimisele/tagastamisele ja tasutud summa Kliendile tagasi maksmisele. Kinkekaartidel on unikaalne tootekood ja need toimivad koheselt peale ostu sooritamist maksevahendina.
4.2  Kinkekaartide kehtivus on 6 kuud alates ostukuupäevast. Kehtivusaja ületamisel muutub kinkekaart kehtetuks ning see ei kuulu tagastamisele ega ümbervahetamisele.
4.3 Arensburg e-poest ostetud spaa hoolitsus ei kuulu annulleerimisele/tagastamisele ja tasutud summa Kliendile tagasi maksmisele.
5. Konfidentsiaalsus
5.1 E-poes tellimuse ja ostu sooritamisel esitatud isikuandmed on konfidentsiaalsed ja neid töödeldakse vastavalt isikuandmete seaduse nõuetele.  Arensburg ei avalikusta kliendi isikuandmeid kolmandatele osapooltele ilma Kliendi nõusolekuta.
6. Muu
6.1 Kliendi ja Arensburg vahel e-poe vahendusel toodete tellimise ja ostmisega tekkinud vaidlused lahendatakse läbirääkimiste teel. Kokkuleppe mittesaavutamisel on Kliendil õigus pöörduda oma õiguste kaitseks Tarbijakaitseametisse. Vaidluste ning käesolevates tingimustes mitte välja toodud küsimuste lahendamisel lähtutakse Eesti Vabariigis kehtivatest õigusaktidest.

Andmed
Arensburg OÜ
Registrikood: 10358694 KMKR nr: EE100256026
Aadress: Lossi tn 15, Kuressaare, 93810, Saare maakond
Panga nimi: LHV Pank
A/a number: EE727700771003164463
SWIFT/BIC code: LHVBEE22XXX
Telefon: +372 4524700
E-post: info@arensburg.ee
Koduleht: www.arensburg.ee