fbpx

27.04 kell 19.00

Tule naudi imelist õhtut, veelgi imelisema muusika, hea toidu ning veiniga! 🍷🎶
Üritus on TASUTA!
Broneeri lauakohad:
restoran@arensburg.ee / (+372) 564 4428

Carlos on Saaremaal sündinud noormees, kes on terve elu olnud ümbritsetud muusikaga. Esimene laulukonkurss sai läbitud 3-aastasena, esimene bänd sai alguse 11. eluaastast ning kitarr võeti kätte 12-aastasena. Esimesed koosseisud olid inspireeritud bändidest nagu Red Hot Chili Peppers, Foo Fighters ja Metallica. Carlos on kirjutanud jazz, pop, metal, stoner metal, rock, folk ja funk muusikat erinevate koosseisudega.
Kuressaare muusikakooli lõpetas Carlos saksofoni erialal ning pärast gümnaasiumit asus õppima Viljandi Kultuuriakadeemiasse rütmimuusika osakonnas laulu ja kitarri. 2021-22 õppeaasta veetis noormees Hollandis ArtEzi ülikoolis poplaulu õppides. Seal hakkas ta ka kirjutama muusikat enda esimese albumi tarbeks. Praegu tegeleb Carlos vokaalansambli, erinevate duode ning bändide ja omaloominguga. Stiilid, mida noor muusik viljeleb on pop-rock, funk ja hard rock.
2024. aasta kevadel ja suvel näevad päevavalgust nüüdseks 25- aastase Carlose esimene EP ja album, millest viimane räägib noormehe suureks kasvamisest ning eneses rahu leidmisest. Suurteks mõjutajateks omaloomingul on TOTO, Theo Katzman, The Darkness ja Chris Stapleton.