fbpx

15.07 kell 19.00

Lavale astub kolm „südamesõbrannat”:�bravuuritar Anu Saagim�Eesti seksikaim naine Brigitte Susanne Hunt�skandaalitar Kristina Pärtelpoeg.

See võib juhtuda mõne sekundiga, kui parimatest sõbrannadest saavad „südamesõbrannad”. Heaks näiteks on siin Eesti esiskandaalitarid Anu Saagim ja Brigitte Susanne Hunt, kes on vaheldumisi suurimad sõbrad ning tulised vihavaenlased.
Nüüd on viimane aeg need kaks lavale lasta, et selguks tõde – kes on tegelikult Eesti seksikaim, kes on rohkem teise saladusi välja lobisenud ning kas naistevaheline sõprus on üldse võimalik?
Samamoodi on Kristina ja Brigitte avalikult ühe mehe pärast kakelnud siis paar aastat hiljem ära leppinud ( tänu Anu lepitamisele) ning aru saanud, et meeste pärast ei ole mõtet tülitseda.
Kes ei oleks naistest mõelnud – kust ja kuidas leida endale õige mees, kuidas alati veatu välja näha või kuidas jääda meelde ka siis, kui sind peol ei olnudki?�Kolm naist räägivad ausalt ja avameelselt oma värvikamatest suhte ämbritest, ilu salanõksudest ning seiklustest vastassugupoolega. Julgemad saavad võimaluse ka ise midagi küsida.
PS! Kõikidele pileti ostjatele on meie sponsorid pannud välja võimsad kingikotid 🙂