fbpx
16.07.21 // Laval Katrin Karisma, Hanna-Liina Võsa, Lauri Liiv, Reigo Tamm ja klaveril Johan Randvere.
GEORG OTSA tähendust ei saa kuidagi alahinnata. Tema puhul on tegemist ühe suurima legendiga meie rahva kultuuri- ja muusikaloos.

Miljonite lemmik ning palavalt armastatud ooperi, -opereti -ja estraadilaulja, kes oli suur, tundlik kunstnik ja geniaalselt laulev näitleja. Ühtaegu nii soe ja oma, teisalt jälle salapärane ning sama tabamatu nagu ka tema üks kuulsamaid filmirolle, Mister X.
Isegi nüüd, 46 aastat pärast lahkumist pole tema täht tuhmunud, vaid elab edasi sadades lauludes ja aariates, kümnetel helikandjatel. Oma meenutusi Georg Otsast räägib kontserdil “Unustamatu Mister X” samavõrd palavalt armastatud lava legend, näitleja ja tuntud operetitäht Katrin Karisma. Tema mälestused põimuvad erakordseks tervikuks Georgi kuulsamate aariate ja lauludega, mis kõlavad meie noorema põlvkonna säravate, näitlevate lauljate Hanna-Liina Võsa, Lauri Liivi ning Rahvusooperi Estonia solisti Reigo Tamme esituses. Klaveril saadab neid alati karismaatiline Johan Randvere.
“Unustamatu Mister X” on õhtu, kus läbi meenutuste ja surematute laulude taaselustub korraks möödunud sajandi suurkuju, kelle kohta sõnad nagu “asendamatu”, “kordumatu” ja “erakordne” ei mõju liialdustena. Sest kirjeldada sõnadega nii suurt talenti polegi tegelikult võimalik.

Piletid Fientas, Piletimaailmas ja Piletilevis.

Laudade broneerimine restoran@arensburg.ee või telefonil +372 564 4428.