Massaažid

Põhja-Aafrika lõõgastav massaažirituaal 20min / 50min   29 / 59

Cinq Mondes
Rituaalis kasutatakse delikaatselt lõhnastatud sooja argaaniaõli. Leevendab keha pingeid ja stressi sõlmpunkte, kõrvaldades toksiinid ja lihasvalud.

Toniseeriv India ayurveda massaažirituaal 50min   59
Cinq Mondes
Aastatuhandeid vana India ayurveda traditsiooniline massaaž sooja õliga on rituaal, mis tugineb toniseerivatest massaaživõtetest ja erinevate vajutuste kombinatsioonist. Naudi vanilli ja kardemoni lõhnade segu, mis aitab lõõgastuda.

Lõõgastav Prantsuse Polüneesia massaažirituaal 80min   69
Cinq Mondes
Massaažirituaal leevendab kiiresti lihaspingeid ja taastab keha energia tänu dermapunktuuri tehnikale. See parandab energiaringlust kehas ning soodustab keha ja vaimu aktiivset taastumist. Hoolduses kasutatakse Tahiti monoiõli ja noni vilja eksootilist palsami segu.

Bali saare massaažirituaal 50min   55
Cinq Mondes
Lõdvestava toimega Bali massaaž rahustab meeli ning tekitab loomuliku heaolu seisundi nii kehale kui vaimule. Hoolduses kasutatakse troopiliste pähklitega sulavat kehapalsamit.

Päikeseenergia massaaž laavakividega 60min  49
Laavakivimassaaž on sügavalt lõõgastav protseduur, mis kaotab väsimuse ja stressi ning annab elujõudu. Laavakivid kiirgavad soojust ja positiivset energiat, mis kaotab lihaspinged, reguleerib seedesüsteemi ning ainevahetust.
Kivimassaaži näidustused: stress, unetus, lihase- ja liigesevalud, vereringeprobleemid. Ei sobi rasedatele ega südame- ja veresoonkonnahaiguste, ägedate põletike ja nahahaavade puhul.

Klassikaline massaaž 30min / 45min / 60min   22 / 28 / 35
Tõeline lõõgastus, mis aitab vabaneda väsimusest, lõdvestab lihaseid ning parandab ainevahetust. Klassikalise massaaži toimel paranevad vere- ja lümfiringe ning ainevahetus. Protseduur tugevdab immuunsussüsteemi,
vähendab lihaspinget ja stressi. Massaaž mõjub lõõgastavalt vaimsete ja füüsiliste ülepingete korral, stimuleerib immuunsüsteemi.

Klassikaline massaaž kahele 60min  65
Lõõgastav massaaž, mida saab romantilises küünlavalguses nautida samaaegselt kaks inimest.

Kupumassaaž 30min / 60min  20 / 39
Protseduuris kasutatakse erineva suurusega kummist massaažikuppe. Masseeriv efekt saavutatakse kupu all tekkiva vaakumiga, mille tulemusel saab probleemseid piirkondi intensiivselt ravida.

Tiibeti massaaž surnumere soola ja Himaalaja kivipuruga 60min 55
Surnumere soola ja Himaalaja kivipuruga täidetud kubudega tehtav lõõgastav rütmiline massaaž. Teraapia ja massaaži näidustused: lihasvalud, liigesehädad, külmetus, kõrge vererõhk, nõrk immuunsüsteem, peavalu, ainevahetus- ja vereringehäired, jääkainete kogunemine organismi, vaimne väsimus, kurnatus, depressioon, unetus jms.

Lõõgastav peamassaaž 30min   23
Hoolitsus hõlmab õlad, käsivarred, kaela ja pea, parandab vere- ja lümfiringet. Aitab lõdvestuda: leevendab stressist tingitud häireid, peavalusid, migreeni, unehäireid; vähendab kaela ja õlavöö lihaspingeid, parandab immuunsüsteemi. Protseduur aitab paremini keskenduda ja väsinud psüühikal raske töö või õppeperioodi ajal taastuda.

Perehoolitsus ”kõikjal koos” 30min   46
Massaaž emale ja isale ning samal ajal massaaživann lapsele.

 

Broneerimine tel 4524710 või spa@arensburg.ee.
Spaahoolitsuste tühistamine hiljemalt 24h enne.

x

Kliendiklubi
Liitu meie kliendiklubiga ning värskeimad uudised ja soodsaimad pakkumised jõuavad Sinuni esimesena.