Käte-jalgade hoolitsused

 

Parafin hooldus kätele 30min   17
Soe hooldus kätele virsiku parafiinmaskiga, mis hooldab nahka ning jätab naha mõnusalt pehmeks. Hooldus parandab vereringet, vähendab valu labakäe väikestes liigestes, lihastes ja kõõlustes.

Spaa maniküür 75min   36
Luksuslik hooldus, mis muudab Sinu käed siidpehmeks, ergutab küüntekasvu, toidab küünenahka, parandab vereringet ja trimmib käenahka. Protseduuri käigus kooritakse käed, järgneb kreemiga massaaž, sügavniisutav mask, hooldatakse küünenahad ja antakse küüntele meelepärane kuju. Soovi korral on võimalik küüned lakkida.

Klassikaline maniküür 45min   27
Küünenahk hooldatakse, küüntele antakse kuju, tehakse kerge massaaž, kreemitatakse. Soovi korral on võimalik küüned lakkida.

Klassikaline maniküür püsilakiga 45min  37
Küünenahk hooldatakse, küüntele antakse kuju, tehakse kerge massaaž, kreemitatakse. Lõpetuseks värvitakse küüned püsilakiga.

Püsilakiga lakkimine   13 €

Püsilaki eemaldamine   10 €

JALGADEHOOLITSUS
Parafini hooldus jalgadele 30min   17
Soe hooldus jalgadele teepuuõli parafiini maskiga, mis hooldab nahka ning jätab naha mõnusalt pehmeks. Hooldus parandab vereringet, vähendab valu liigestes, lihastes ja kõõlustes.

Tai jalamassaaž 45min   29
Lõõgastav ja energiatandev jalamassaaž, mis stimuleerib vereringet ja siseorganite tegevust. Ei sobi rasedatele.

Spaa pediküür 90min   39
Tõeliselt nauditav hooldus Sinu jalgadele. Jalad leotatakse vannisooladega vees, kooritakse, masseeritakse kreemidega ja järgneb mask. Lõpuks töödeldakse küünenahad ning antakse küüntele sobiv kuju. Hooldus
sobib eriti hästi väsinud jalgadele, parandab vereringet ja muudab naha siidpehmeks.

Klassikaline pediküür 45min  29
Jalad leotatakse vannisooladega vees, sarvestunud nahk eemaldatakse, küünenahad töödeldakse, küüntele antakse sobiv kuju ja soovi korral kaetakse küünelakiga.

Klassikaline pediküür püsilakiga 60min   39
Jalad leotatakse vannisooladega vees, sarvestunud nahk eemaldatakse ja küünenahad töödeldakse. Lõpetuseks värvitakse küüned püsilakiga.

 

Broneerimine tel 4524710 või spa@arensburg.ee.
Tühistamine hiljemalt 24h enne.

x

Kliendiklubi
Liitu meie kliendiklubiga ning värskeimad uudised ja soodsaimad pakkumised jõuavad Sinuni esimesena.