Käte-jalgade hoolitsused

Cinq Mondes käte- ja jalahoolduste rituaalid

VÄSINUD KÄTELE TAASTAV ILURITUAAL “ INGLI KÄED” (50+10 MIN) 49 eur

Cinq Mondes on ammutanud inspiratsiooni iidsetest esivanemate retseptidest, mida Hiina talupojad on aastasadade vältel kasutanud oma käte eest hoolitsemiseks ja kaitsmiseks neid äärmuslike olude eest riisipõldudel, Rituaalis on kokku pandud Hiina traditsioonilise meditsiini tähtsamad koostisained nagu bambus, valge mooruspuu ja mahepõllunduslik aaloeekstrakt, pakkudes mitmekülgset hooldust kätele ja küüntele. Pärast orientaalset kätevanni mähitakse käed sooja maski, mis toidab ja silub nahka. Järgneb käelabade ja käsivarte refleksoorne massaaž, lisaks masseeritakse pea ja kukla piirkonda, saavutamaks nii kogu keha lõdvestav toime.
10 minutit personaalsed soovitused ja nõuanded.

TAASELUSTAV & SILUV RITUAAL JALGADELE  (20+10 MIN)  29 eur

Hiinast pärit taaselustav jalahooldus

Võta endele need hetked ja naudi jalahooldust mis on täielikult pühendatud väsinud ja raskete jalgade valu leevendamiseks. See taaselustav ja dreneeriv massaaž koos naturaalsete toimeainetega on pärit Hiina Farmakopöa`st. Su jalad naudivad kiirelt värskendavat tunnet ja kergust ning elujõudu.
10 minutit personaalsed soovitused ja nõuanded.

MASSAAŽI JA HOOLDUSRITUAAL „KERGED JALAD” (50+10 MIN)
49 eur

Cinq Mondes pakub sulle jalahooldust mis on inspireeritud Hiinast . Rituaal annab kogu kehale lõdvestava mõju, ning ühtlasi pakub ka jalalaba ja varbaküünte ilu. Selle hoolduse põhilised toimeained on bambus ja mahepõllunduslik aaloeekstrakt.. Hiina traditsioonilise meditsiini arstid peavad jalalaba keha vaimse ja füüsilise tervise valvuriks ja esindajaks. Jalalaba püüab kinni kogu energia, mis voolab mööda keha meridiaane. Hooldus algab orientaalse jalavanniga mille järel mähitakse jalad sooja maski, mis toidab ja tervendab jalgade nahka. Järgneb labajalgade ja säärte refleksoorne massaaž, lisaks masseeritakse ka pea ja kukla piirkonda, saavutamaks nii kogu keha lõdvestav toime.
10 minutit personaalsed soovitused ja nõuanded.

Käte- ja jalgade hoolitsused

“SOOJUSE PUUDUTUS”  (30 min)  17 EUR
Täiuslik soe hoolitsus kätele või jalgadele kuuma parafiiniga:
*kätele virsiku parafiinimaskiga
* jalgadele teepuuõli parafiinimaskiga.

TAI JALAMASSAAŽ  (45 min)   29 EUR
Lõõgastav ja energetiseeriv jalamassaaž, mis stimuleerib vereringet ja siseorganite tegevust.

KLASSIKALINE MANIKÜÜR  (45 min)   27 EUR
Küünenahad töödeldakse, küüntele antakse kuju, tehakse kerge massaaž, kreemitatakse, soovi korral kantakse peale küünelakk.

SPAA MANIKÜÜR  (75 min)   36 EUR
Luksuslik hoolitsus, mis muudab Sinu käed siidpehmeks, ergutab küüntekasvu, toidab küünenahku, parandab vereringet, trimmib nahka. Hoolitsuse käigus kooritakse käed, järgneb kreemiga massaaž, sügavniisutav mask, töödeldakse küünenahad ja antakse küüntele sobiv kuju. Lõpetuseks kliendi soovi korral küünelakk.

KLASSIKALINE PEDIKÜÜR  (50 min)   29 EUR
Jalad leotatakse vannisooladega vees, sarvestunud nahk eemaldatakse, küünenahad töödeldakse, küüntele antakse sobiv kuju, soovi korral küünelakk. 

SPAA PEDIKÜÜR  (90  min)   39 EUR
Tõeliselt nauditav hoolitsus Sinu jalgadele, jalad leotatakse vanni-sooladega vees,  kooritakse, masseeritakse kreemidega, järgneb mask ja lõpuks töödeldakse küünenahad ning antakse küüntele sobiv kuju. Hooldus sobib eriti hästi väsinud jalgadele, parandab vereringet ja muudab naha siidpehmeks. Lõpetuseks kliendi soovi korral küünelakk. 

MANIKÜÜR/PEDIKÜÜR  PÜSILAKIGA   37/39 EUR
Hoolitsus sisaldab kerget maniküüri ja küünte lakkimist  püsilakiga. Püsilakk kuivab UV-lambi all mõne minutiga ning tulemus on loomulik ja püsib 2-3 nädalat. Püsilakk on ohutu loomulikele küüntele. Hooldus sobib kõigile, kelle küüntel tavaline küünelakk ei püsi, kuid kes soovivad, et nende maniküür püsiks kaunis nädalaid.

Käte- ja jalgade hoolitsustes kasutatakse CUCCIO ja ALESSANDRO tooteid.

Pisiteenused

KÜÜNTE LAKKIMINE   5 EUR 

KÜÜNTE LAKKIMINE PÜSILAKIGA   10 EUR 

Broneerimine tel 4524710 või spa@arensburg.ee.
Tühistamine hiljemalt 24h enne.

x

Kliendiklubi
Liitu meie kliendiklubiga ning värskeimad uudised ja soodsaimad pakkumised jõuavad Sinuni esimesena.