Pulmad

Eripakkumine: Pulmapealinn Kuressaare Tutvu!

Mõni hetk on elus ilusam kui teine, mõni hetk on kohe väga väga ilus.
Vastu päikest vaatasid sa silmad pilus ja see oli ilus.
Hiljem samamoodi vaatasid sa mind ja su silmad olid kahtlustusest pilus,
et kas räägin vaid või armastan ma sind, ja see oli ilus.
/J. Tätte “Ilus hetk”/

Soovite pidada oma pulmad armsal kodusaarel Saaremaal või tundub meretagune Kuressaare selleks õige ja idülliline paik. Aitame muuta teie pulmapäeva meeldejäävaks. Arensburg Boutique Hotel & Spa ja Meedla Koda sobivad nii väiksemate kui ka suuremate pulmapidude korraldamiseks Saaremaal.

Restoran Arensburg on sobilik, kui soovite pulmapeoks pidulikku õhtusööki-koosviibimist ajaloohõngulises romantilises restoranis (kuni 40 inimest).
Lounge Restoran Muusa on parim valik, kui soovite pulmapeole kaasata ka ansamblit ja vajate tantsuruumi
(kuni 60 inimest, koos konverentsisaaliga 100 inimest). Suvel on avatud Päikeseterrass, kus on võimalik pruutpaari saabudes läbi viia kaunis vastuvõtt.
Elegantne Arensburgi Meedla Koda avara peosaaliga sobib privaatseks pulmapeoks, kus ruumid vaid teie päralt (kuni 120 inimest). Samas majas asub notaribüroo ja pulmapeoga ühes on võimalik korraldada abielu registreerimine.

Arensburg hotell ja külalistemaja mahutavad kuni 120 pulmakülalist ja pruutpaarile kingime vähemalt 30-inimese pulmapeo tellimisel eksklusiivse ja romantiliselt kaunistatud deluxe toa pulmaööks tasuta!

Ajaloolise ja omanäolise hõnguga Arensburg Boutique Hotell ning lähedal asuv kaunis Kuressaare lossipark sobivad ideaalselt ka teie pulmafotode jäädvustamiseks.

Ühtlasi aitame leida sobivad koostööpartnerid pulmade korraldamiseks, kui vajate abi pulmakutsete valmistamisel, jumestuse-soengu aja broneerimisel, fotograafi või lilleseadja leidmisel või mistahes muul alal.

Arensburg soovitab:

Et saaksime teha teile personaalse pakkumise, kirjutage palun sales@arensburg.ee.

x

Kliendiklubi
Liitu meie kliendiklubiga ning värskeimad uudised ja soodsaimad pakkumised jõuavad Sinuni esimesena.