21.04 Moebränd MARIMO kollektsiooni esitlus koos õhtusöögiga.

Reedel, 21.aprillil toimub Kuressaares Arensburgi Lounges moebränd MARIMO kollektsiooni esitlus.

Lisaks kaunite rõivaste etendusele musiteerivad Kristiin Koppel ja Robin Mäetalu  ning on võimalik nautida ka mitmekäigulist õhtusööki.

Pärast moeetendust on avatud pop-up butiik, kus soovijatel avaneb võimalus esitletud rõivakollektsiooniga lähemalt tutvuda ning endale meelepärane ese soetada.

Sümbioos moest, heast toidust ja muusikast Arensburgi Lounge Muusas 21.aprillil algusega kell 20.00

3-käigulise õhtusöögi, show ja kontserdi pilet  49 € (sisaldab tervitus-vahuveini).

Moeshow ja kontserdipilet 29 €

Info ja broneerimine: tel 4524707, 

Piletid müügil Lounge Muusas

 

 

MARIMO on eestimaine kvaliteet moebränd, mille missiooniks on luua elegantseid rõivaid ettevõtlikele ja eneseteadlikele naistele, kes hindavad kvaliteetset rätsepatööd ning personaalselt lähenemist rõivastele.

 

Marimo Fashion toob esitlusele õhulised kleidid ja kerged kevadmantlid.  Marimo rõivad on minimalistlikud ja detailid luksuslikud, materjalidest kasutatakse peamiselt kõrgkvaliteetset siidi, villakreppi ning kerget villa ja kašmiiri segu. Kevadkollektsiooni “Ordinary Miracles” värvitoonid on valitud jäljendama kõige ilusamaid unenägusid.

Lisaks kevadkollektsioonile tutvustab MARIMO esimesi 2017/2018 sügiskollektsiooni näidiseid. Disainer Mariliis Soobard iseloomustab valmivat sügiskollektsiooni järgmiselt: “MARIMO järgmise sügis-talve mudelid on inspireeritud kargest ja ilusast talveilmast, mil asfaltit katab sätendav härmatis ning siledale järvejääle tekivad looduse töö tulemusel kaunid geomeetrilised mustrid.”

Kollektsioonid MARIMO kodulehel:  www.marimofashion.com

x

Kliendiklubi
Liitu meie kliendiklubiga ning värskeimad uudised ja soodsaimad pakkumised jõuavad Sinuni esimesena.