Osakonnad

Arensburg OÜ

Tegevjuht Terje Nepper
Tel: +372 452 4701
E-mail: terje@arensburg.ee

Juhatuse esimees Aarne Mustis
Tel: +372 511 5502
E-mail:  aarne@arensburg.ee

Müügi- ja Turundusosakond
E-mail: sales@arensburg.ee

Müügijuht Evelin Tasa
Tel: +372 452 4705
E-mail: evelin@arensburg.ee

Müügijuht Agnes Pihlas
Tel: +372 452 4704
E-mail: agnes@arensburg.ee

Hotelli vastuvõtt
Tel: +372 452 4700
E-mail:  arensburg@arensburg.ee

SPA vastuvõtt
Tel: +372 452 4710
E-mail:  spa@arensburg.ee

Hotelli perenaine Tiia Vaga
Tel: +372 452 4703
E-mail: hotel@arensburg.ee

Restoran Arensburg
Tel: +372 452 4728
E-mail: restoran@arensburg.ee

Lounge Restoran Muusa
Tel: +372 452 4707

Pearaamatupidaja Õnnela Nelis
Tel: +372 452 4716
E-mail: onnela@arensburg.ee

x

Kliendiklubi




Liitu meie kliendiklubiga ning värskeimad uudised ja soodsaimad pakkumised jõuavad Sinuni esimesena.