05.10 Yin Yang joogatreening

05.10 kl 15:00-16:30 Yin Yang jooga
Peale joogat võimalik kasutada Arensburg spaa basseini ja saunasid. Joogatreening toimub Arensburgi konverentsisaalis. Sobib ka algajatele. Joogamatid on olemas kohapeal.
Pilet 9 €

Juhendaja Pille Pesti.
Kohtade broneerimine treeningusse tel 4524710.

Yin Yang jooga:

Jooga aitab leida ühendust keha ja meele vahel ning võib vastavalt vajadusele nii rahustada kui energiat anda. Joogaga tegeledes õpime ennast paremini tundma ja saame parema kontakti oma sügavaima olemusega.
Tund algab aktiivsete ja dünaamiliste (yang) joogaasenditega ja jätkub lõdvestavate ja meditatiivsete (yin) asenditega. Yang jooga on eelkõige suunatud lihastele, asendid aitavad arendada jõudu, vastupidavust ja paindlikkust. Yin joogas stimuleeritakse enam sidekudet, asendeid hoitakse kauem ja need on suunatud keha ja meele lõdvestumisele. Tund lõpeb lühikese lõõgastusharjutuse ja/või hingamisharjutusega.

Juhendaja:

Pille Pesti on pärit Saaremaalt ja kümme viimast aastat elanud Hollandis. Erialalt psühholoog, joogaõpetaja ja ajurveeda toitumisnõustaja. Joogaõpetajaks õppinud Amsterdamis, Svahayoga stuudios (500- tunnine Vinyasa jooga koolitus) ja Paul Grilley juures (Yin jooga täienduskoolitus). Tutvu lähemalt.

x

Kliendiklubi
Liitu meie kliendiklubiga ning värskeimad uudised ja soodsaimad pakkumised jõuavad Sinuni esimesena.