Aparaadihooldused kehale ja näole

ENDERMOLOOGILINE MASSAAŽ  – tselluliidiravi ja naha pinguldamine 60min 35€, 5x=155€, 10x=290€
Protseduur põhineb revolutsioonilisel vaakumtehnoloogial, ennetab ja ravib ainevahetus-, seedimis-, vere- ja lümfiringega seotud probleeme. 
Protseduur sobib neile, kellel on: liigne kehakaal, vedelikupeetus, kogunenud soolad liigestes, liigeste- ja peavalu, tursed, väsimus, psühhoemotsionaalne pinge, unehäireid, jalgade külmetamine, rasedus-, põletus- ja lõikearmid, menopausiga seotud vaevused.

LASER-LIPOLÜÜS – vabanemine üleliigsest – UUS EESTIS! 60min 33€, 5x=140€, 10x=260€
Laser-lipolüüsiga kaotab seni teadaolevatest mittekirurgilistest tehnoloogiatest rasvkudet kõige efektiivsemalt. Kehamahtu saab kaotada kõikjalt. Seejuures on see täiesti valutu!
Laser-lipolüüs aitab ka tselluliiti ravida. Pärast protseduuri puudub taastumisaeg või punetus. Laser-lipolüüs sobib hästi nii meestele kui naistele. 
 

LIHASTRIMM – kehavormiv ja salendav protseduur 60min 33€, 5x=135€, 10x=250€    

 

Lihastrimmimisprotseduur sobib suurepäraselt nii naistele kui meestele. Tippsportlased kasutavad seda paremate tulemuste saavutamiseks. 


KAVITATSIOON
– mittekirurgiline rasvaimu 60min 35€, 5x=145€, 10x=270€

Efektiivne rasvarakkude purustamine madalsagedusliku ultraheli abil.

Kavitatsiooni eelised: vabanemine liigsest kaalust ja mahust konkreetses kehaosas, nahk jääb pringiks – sellele ei jää arme, plekke ega muljumiskohti, ravib tselluliiti, täiesti valutu protseduur, töödeldud nahapiirkondade tundlikkuse säilimine.

 

Aparaadihooldused näole

SKINTONIC NÄOHOOLDUS  60min 35€, 5x=160€
Skintonic näoprotseduur sobib eelkõige inimestele, kellel kortsud (laubal, huule-silmaümbruses), tumedad turses silmaalused, lõtvunud: lõuajoon, dekoltee- ja kaelapiirkond, rasvladestus näos või kaelal, laienenud poorid, akne.
Skintonic näohooldus on revolutsioonilisel vaakumtehnoloogial põhinev massaaž, mis stimuleerib nahaaluskoes aeglustunud protsesse. Hooldus sobib nii noortele kui vanadele. Protseduuri käigus kasutatakse 100% looduspuhtaid nahahooldustooteid. Kompleksne protseduur on väga tulemuslik – paraneb naha elastsus ning nahale lisandub ilus värske jume.

 

RF LIFTING NÄOLE 60min 40€, 5x=175€
Protseduur sobib neile, kellel on: akne, kortsud, kuiv nahk, kuperoosa, liigne rasv näo- ja kaelapiirkonnas, lõtvunud nahk, pigmentatsioonilaigud, probleemne nahk, sinised silmaalused. RF Lifting on hea alternatiiv süstidele!
Hooldust viiakse läbi multisünkroonse kõrgtehnoloogilise aparaadi abil. Protseduuri käigus aktiveerub rakkude ainevahetus, tõuseb veresoonte toonus, paraneb naha värv, -struktuur ja -seisund. Hoolduse käigus kasutatakse 100% looduspuhtaid kosmeetikatooteid, mis lisavad nahale veelgi noorust ja sära! 

 

Protseduurid on ohutud – terviseametilt heakskiidu saanud, protseduurid on valutud ja pärast hooldust ei vaja organism taastumisaega!

Broneerimine tel 4524710 või spa@arensburg.ee.
Tühistamine hiljemalt 24h enne. 

x

Kliendiklubi
Liitu meie kliendiklubiga ning värskeimad uudised ja soodsaimad pakkumised jõuavad Sinuni esimesena.