26.06 Juu Jääb-JASON REBELLO TRIO ja Midnight Jam Session

26. juunil traditsiooniline Juu Jääbfestivali sissejuhatav kontsert. Arensburgi Päikeseterrassil astub üles üks selle aasta peaesinejatest JASON REBELLO TRIO. Muuhulgas ansambel STINGI pianistina tuntust kogunud Jason Rebello esitab oma uut loomingut koos bändiga. Kuula!

Pärast terrassikontserti taasavab oma uksed uuenenud Arensburgi Meedla Koda, mil öö saabudes toimub seal JUU JÄÄB MIDNIGHT JAM SESSION festivali staaridega.

26.juunil algusega 20:00 Arensburgi Päikeseterrassil
JASON REBELLO TRIO (UK):
Jason Rebello
Karl Oloniluyi-Abel
Nial Tompkins

Klassikalise muusikaharidusega, kuid Herbie Hancockist inspireeritud tunnustatud Briti džässpianist Jason Rebello on võitnud enamuse suurtest muusikaauhindadest.

1998 kutsus Sting Rebello oma bändi. Järgmised kuus aastat tuuritas Rebello koos Stingiga ja tehti kolm albumit, Grammy võitnud albumi Brand New Day 1999 ja Sacred Love 2003. Aastal 2001 salvestas Jason live DVD ja CD All This Time Stingi kodustuudios Toskaanas.

Stingi kaudu tutvus Jason kitarrilegend Jeff Beckiga. Jeff Becki bändi liikmena tuuritas ta kuus aastat ja anti välja kolm albumit. Ta töötas koos Beckiga 2010 albumil Emotion and Commotion ja oli  Hammerhead loo kaasautor. Sellega võideti Grammy Parima instrumentaalesituse eest ja pala on hääletatud rokiklassikaks Planet Rock Radio poolt. Stingi ja Becki aastatel töötas Rebello koos ka selliste artistidega nagu Chaka Khan, Des’ree, Mica Paris, Carleen Anderson, Manu Katché, Phil Collins ja Peter Gabriel.

Mais 2013 otsustas Rebello, et pärast 12 aastat väldanud tuuritamist bändidega, on ta valmis alustama soolokarjääri, peamiselt džässis. Novembris 2013 andis ta välja albumi Anything But Look Lyte Recordsi alt. Jason jätkab tööd õpetajana erinevates koolides ja ülikoolides, sealhulgas Guildhall School of Music ja Bath Spa University.

Pilet 18 €, samal päeval 20 €, müügil Lounge Muusas ja Piletilevis.
Kohtade broneerimine tel 4524707 ja restoran@arensburg.ee.
Meedla Koja Midnight Jam Session´ile  sissepääs alates kell 21:30. Kontserdipiletiga sissepääs tasuta, tavapilet 5 €.

x

Kliendiklubi
Liitu meie kliendiklubiga ning värskeimad uudised ja soodsaimad pakkumised jõuavad Sinuni esimesena.