22.02 Kokkukukkumine-Krista Joonas, Mai Jõgi, Jaak Johanson, Ain Agan

KOKKUKUKKUMINE
… on sõpruskondlikust köögipõhisest rõõmsast koosmusitseerimisest alguse saanud koosseis, kus väga oskuslik pillivaldamine kohtub spontaansete oma-laulude ja oma-viisidega. Seda algset kokkumängu-üllatust loodame lavale kaasa tuua …
Meeleolu loomiseks suurepärane muusikanäide siit!


 

 

 

 

22. veebruaril algusega 20:00 esinevad Lounge Muusas:

KRISTA CITRA JOONAS, kes on õppinud õhtumaade klassikalist muusikat Eesti ja Šveitsi akadeemiates, siis pöördunud hommikusse ning juba aastaid õpib India klassikalist muusikat, Mumbais, Pandit Hariprasad Chaurasia juures. Osalenud paljudes koosseisudes nii Eestis kui mujal ilmas, nii saksofoni kui ka bansuriga (india bambusflööt).

MAI JÕGI, kes on Saaremaalt pärit noor bassimängija ja helilooja, keda peetakse tõusvaks täheks basskitarri-maailmas ja kes on tähelepanu äratanud oma mitmekülgsuse, musikaalsuse ja poweriga nii jazz-, pop- kui ka rockžanris, jagades lava tippmuusikutega nii Eestis kui ka välismaal. Ta on lõpetanud Otsakooli, õppinud ühe aasta Skurups Folkhögskolas ja hetkel õpib jazzmuusikat ja improvisatsiooni Stockholmi Kuninglikus Muusikaakadeemias.

JAAK JOHANSON – näitleja ja laulja. Lõpetanud 1982 TRK (hilisema EMTA) lavakunstikateedri, 1982-87 Noorsooteatris ja 1987-92 M. Karusoo Pirgu Mälukillu näitetrupis. 1987. aastast on ta olnud õpetaja ja programmijuht Tallinna Vanalinna Muusikamajas. Tegelenud rahvalauluga 1976-81 ansamblis “Leegajus” ja džässiga, 1980-87 “Barbershop Kvartett” ja “Eesti Keeled”. Teinud laule ning esinenud soolokavadega. Koosseisuga “Johanson & Vennad” on ta salvestanud CD-d “Põhja vahemäng”, “Päevakera”, “Külm”. Eesti Kunstnike Liidu liige.

AIN AGAN – kitarrimängija ja helilooja, Tartu Ülikooli Viljandi Kultuuriakadeemia kitarriõppejõud, Viljandi Kitarrifestivali asutaja ja kunstiline juht ning hinnatud lavapartner. Ta on välja andnud 3 sooloplaati: “Ramp”, “Ain Agan ja Tallinna Kammerorkester” ja “Pictures”.

Pilet 13 €, õpilastele 10 €.
Kohtade broneerimine kontserdile tel 4524707 ja restoran@arensburg.ee.

x

Kliendiklubi
Liitu meie kliendiklubiga ning värskeimad uudised ja soodsaimad pakkumised jõuavad Sinuni esimesena.