19.10 Jazz del Mar: MARIA VÄLI KVARTETT

Maria Väli Kvartett esitleb oma debüütalbumit “Elu on kui taevas / Life is Like the Sky”, mis koondab muusikute viimase paari aasta loomingut ning sekka paar vanemat neile südamelähedast lugu. Kuula.

Kontsert Lounge Restoranis Muusa 19. oktoobril algusega 20:00.

 

 

 

 

 

Kvarteti muusika on inspireeritud, raamatutest, luulest ja elust enesest. Muusika, milles on ühendatud romantilisus, sensuaalsus ja puhanguline jõulisus, varieerub veidi igal kontserdil vastavalt muusikute hetkeemotsioonidele. Tänu plaadile tajub kuulaja neid emotsioone ka kvartetti nägemata.

Maria Väli on noor lauljanna, kes on lõpetamas Eesti Muusika- ja Teatriakadeemia magistrantuuri ning täiendab end hetkel Trondheimis jazzlaulu erialal. Jazzmuusikat tutvustas Mariale kitarrist Tiit Paulus, keda laulja peab enda üheks tähtsaimaks õpetajaks ning kellega koos on kümne aasta jooksul esinetud nii Eestis kui välismaal.

Ara Yaralyan on üks tunnustatumaid bassimängijaid nii Eestis kui ka mujal. Ta on õppinud professor Joshua Davise juures Bostonis, Metropolia Kõrgkoolis Helsingis ja Eesti Muusika- ja Teatriakadeemias. Ara on esinenud ning teinud salvestusi koos paljude tuntud muusikutega nagu Vardan Ovsepian, Karen Kocharyan, Hedvig Hanson, Kristjan Randalu, Liisi Koikson ja Elletuse, Sofia Rubina jt.

Jaan Jaanson on mitmekülgne kitarrist, kes on lõpetanud Eesti Muusika- ja Teatriakadeemia jazzkitarri erialal ning Soome Metropolia Kõrgkooli muusikapedagoogika erialal. Ta on koostööd teinud mitmete eesti muusikutega, sealhulgas Siim Aimla, Laura Põldvere ja Aleksandra Kremenetskiga. Lisaks on ta koostööd teinud ka šveitsi trompetisti ja helilooja Jalalu-Kalvert Nelsoniga, kellega andis kontserte Šveitsis.

Ahto Abner on silmapaistev trummar, kes on lõpetanud Eesti Muusika- ja Teatriakadeemia. Ta on kaasa teinud ja tegev mitmetes pop- ja jazzprojektides, teiste seas ka koos Helin-Mari Arderi, Oleg Pissarenko, Sofia Rubina, Ewert Sundja, Dave Bentoni, Slobodan Riveri, Eda-Ines Etti, Siiri Sisaski, Ajavarese, Lippajatega. Muusika ja kontserdid on Ahtot viinud ka väljapoole Eestit – Norrasse, Islandile, Soome, Rumeeniasse, Lätti ja Venemaale.

Pilet eelmüügist:
7€, sooduspilet 5€ (Jazz del Mar klubikaardi omanik, õpilane, üliõpilane, pensionär).
Kontserdi päeval: pilet 9€, sooduspilet 7€.
Eelmüügist Kuressaare Kultuurikeskuse kassast õpilasgruppidele kuni 10 inimest ja rohkem piletid 3€.

Liitu üritusega Facebookis.

x

Kliendiklubi
Liitu meie kliendiklubiga ning värskeimad uudised ja soodsaimad pakkumised jõuavad Sinuni esimesena.