„Abja Accordion Band“

18.08 kell 17
Arensburgi Päikeseterrass

Accordion Music Group MTÜ ansambel mängib selles koosseisus 2016. aastast alates  ja tema koduks on Mulgimaa pealinn Abja-Paluoja. Seda, et Mulgimaal on hea elada, teavad  kõik laulu kaudu, aga kui küsida kus see maa asub või mis on tema pealinn, siis on valesid vastuseid rohkem kui õigeid. Olgu siinkohal siis veel selgitatud, et Mulgimaa asub Viljandimaa lõunaservas ja Mulgimaa pealinn on Abja-Paluoja. 2017 aasta haldusreformi tulemusena  on Abja-Paluoja Mulgi Valla keskus.

Ansambli kõik liikmed on lõpetanud Abja Muusikakooli, kõik nad on ka rahvusvahelise akordioniorkestri Baltic Tremolo orkestrandid. Ansambli akordionist Helari Tehver on võitnud kõrgeid kohti paljudel solistide konkurssidel nii Eestis kui ka välismaal. Abja Accordion Band saavutas 2017. aastal  Pärnu rahvusvahelisel akordionikonkursil teise koha, orkester Baltic Tremolo koosseisus võideti samal aastal Praha akordionikonkursil esikoht ja suur kristallkarikas nn. kerge muusika kategoorias. Augustis 2018 toimub kaks kontserti Stockholmis. Esinemiste koguarv aasta jooksul on keskmiselt 40.

Ansambli repertuaar on mitmekesine, hõlmab mitmeid erinevad ajastuid ja muusikastiile, kindlasti  leiab igaüks omale midagi meelepärast kuulamiseks ja nautimiseks.  

Kollektiivi juhendaja on Abja muusikakooli õpetaja Valdo Värk

Meeldivaid muusikaelamusi koos ansambliga Abja Accordion Band

Helari Tehver  Kuldar Kask (akordionid)  Merili Kask (flööt)   Karmen Kask (synt.)  

KONTSERT ON TASUTA!

Iste- ja lauakohtade broneerimine telefonil +372 45 24 707
Vaata ka Arensburgi teisi üritusi: http://arensburg.ee/uritused/                                                          

x

Kliendiklubi
Liitu meie kliendiklubiga ning värskeimad uudised ja soodsaimad pakkumised jõuavad Sinuni esimesena.