07.12 JOHANSON & VENNAD

On mitmeid isiklikke ja laiema tähendusega tundeid ja pilte, mille esivanemad lihtsakeelselt, samas siiski palju mõjukamalt kui see kaasajal millegipärast käib, sõnastanud või pilliloosse pannud. Mitmeid asju tahaks ka oma sõnadega sõnada. Mõnikord ka teistele. Siis saab sellest kontsert. Kuula!

7. detsembril kell 20:00 Lounge Restoranis Muusa JOHANSON & VENNAD

Kärt – laul
Jaak 
– laul, kitarr
Mart – laul, kitarr
Ants – laul, busuki

Johansonide muusikategemisi on mõjutanud nii vanem eesti rahvamuusika, vanemate ja endi koorilaulmine, aga väga oluliselt ka folkmuusika taassünd USAs ja selle peegeldused siinmail, jazz ja barbershop-laul, vene romansid, nõukogudeaegsed multifilmid ja kohtumised rahvamuusikutega erinevatest kultuuridest.

Enim meeldib neile laulda omakeelsele kuulajale, kodumaal, aga tähendusrikkaid esinemisi on olnud ka mujal: Soomes, Iirimaal, Kanadas, Inglismaal, Ameerika Ühendriikides, Venemaal, Norras, Ungaris, Rootsis ja Prantsusmaal..

Nii et küllap kuulete neid laulmas omi laule, regilaule, sekka uuemat rahvalaulu ja nn. “kohalsündinud” laule. Väga palju sõltub just sel õhtul just sellesse paika kokku tulnud inimestest…

Pilet eelmüügist 12 €, samal päeval 14 €.
Kohtade broneerimine tel 4524707 ja restoran@arensburg.ee (vaid pileti olemasolul).
Liitu üritusega Facebookis.

x

Kliendiklubi
Liitu meie kliendiklubiga ning värskeimad uudised ja soodsaimad pakkumised jõuavad Sinuni esimesena.